Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA W ŁÓDZKIEM...

Bezpłatne leki dla osób powyżej 75 roku życia

Bezpłatne leki dla osób powyżej 75 roku życia

Od pierwszego września 2017 ruszyła druga...

Jesteśmy w sieci szpitali

Jesteśmy w sieci szpitali

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja...

Nowoczesne pracownie - nowoczesny elektroradiolog

W ubiegłym tygodniu Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie zamienił się na kilka godzin w plan zdjęciowy. Okiem kamery zaglądano do pracowni diagnostycznych: RTG, CT i rezonansu magnetycznego.

 

Wszystko to za sprawą uczniów ze Szkoły Policealnej Samorządu Województwa Łódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, którzy na terenie naszej placówki, we współpracy  z Centrum Kształcenia Ustawicznego Nowoczesnych Technologii w Łodzi nagrywali film dydaktyczny zatytułowany „Nowoczesne pracownie-nowoczesny elektroradiolog”.

 Nasz szpital od wielu lat współpracuje ze Szkołą Policealną Samorządu Województwa Łódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Od pewnego czasu również w zakresie kształcenia przyszłych techników elektroradiologów. Uczniowie tej szkoły podczas praktyk odbywanych w naszej placówce mają możliwość dokładnego poznania pracy specjalistów elekrtoradiologów, nowoczesnego  sprzętu  jakim dysponujemy, co daje im możliwość praktycznego przygotowania do zawodu.

Info dla Pacjenta

Podziękowania od Pacjentów

Film o Szpitalu

onas

Plan Szpitala

 

Statystyka 2017

470993
DzisiajDzisiaj120
WczorajWczoraj1280
Ten TydzieńTen Tydzień120
Ten MiesiącTen Miesiąc28350
WszystkieWszystkie470993

Statystyka 2016

W 2016 roku odwiedziło nas:

621 711 osób