Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA W ŁÓDZKIEM...

Bezpłatne leki dla osób powyżej 75 roku życia

Bezpłatne leki dla osób powyżej 75 roku życia

Od pierwszego września 2017 ruszyła druga...

Jesteśmy w sieci szpitali

Jesteśmy w sieci szpitali

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja...

Profesjonalna opieka, przyjazny personel

„Pojedyncze sale to wielki komfort dla młodych rodziców”, „Zaangażowany personel”, „Panie położne moim dzieckiem zajmowały się jak własnym”, „Położne wspaniałe. Bez względu na to jak dobrze wyposażony jest oddział to wrażliwość, serdeczność i profesjonalna pomoc położnych i lekarzy była dla mnie ważna. Wielkie dzięki”.

To tylko kilka opinii kobiet rodzących w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.

 

 Niespełna dwa miesiące temu powstała anonimowa ankieta, która na bieżąco rozdawana jest Pacjentkom przebywającym w Pionie Położniczo - Noworodkowym. Młode mamy proszone są o jej wypełnienie. Ankieta zawiera kilka pytań, na które Pacjentki wypowiadają się w sposób opisowy. Informacje uzyskane w ten sposób pomagają nam jeszcze bardziej zadbać o komfort naszych pacjentek.

 Opinie uzyskane w ten sposób przerosły oczekiwania pomysłodawców. Niemalże sto procent ankiet to pochwała warunków lokalowych w Pionie Położniczo - Noworodkowym. Panie bardzo cenią pojedyncze sale, w których przebywają razem z noworodkiem i osobą towarzyszącą ( i to jest jeden z powodów wyboru tego szpitala). Pacjentki chwalą profesjonalną opiekę, personel, który służy pomocą. Doceniają przyjazną atmosferę jaka panuje w tych oddziałach.

Warunki lokalowe, sprzęt jakim dysponuje placówka, profesjonalna opieka, przyjazny personel: te elementy sprawiają, że liczba porodów w szpitalu cały czas utrzymuje się na wysokim poziomie.

 

Info dla Pacjenta

Podziękowania od Pacjentów

Film o Szpitalu

onas

Plan Szpitala

 

Statystyka 2017

471005
DzisiajDzisiaj132
WczorajWczoraj1280
Ten TydzieńTen Tydzień132
Ten MiesiącTen Miesiąc28362
WszystkieWszystkie471005

Statystyka 2016

W 2016 roku odwiedziło nas:

621 711 osób