Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA

NOCNA I ŚWIĄTECZNA OPIEKA ZDROWOTNA W ŁÓDZKIEM...

Bezpłatne leki dla osób powyżej 75 roku życia

Bezpłatne leki dla osób powyżej 75 roku życia

Od pierwszego września 2017 ruszyła druga...

Jesteśmy w sieci szpitali

Jesteśmy w sieci szpitali

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja...

Małe pudełko może uratować życie

Pudełko Życia to specjalnie oznaczony pojemnik zawierający kartę z informacjami o stanie zdrowia – przebytych chorobach, przyjmowanych lekach, uczuleniach czy innych dolegliwościach. Dzięki takiej karcie ratownicy będą wiedzieli, że nie mogą podać danego leku, bo wywoła on reakcję alergiczną , będą wiedzieli i przebytych dotychczas  chorobach lub przewlekłych schorzeniach.

 

 

Na karcie w pudełku warto umieścić dane kontaktowe osób, które należy zawiadomić  w przypadku pogorszenia stanu zdrowia.

Po wypełnieniu karty, najlepiej drukowanymi literami pudełko należy włożyć do lodówki, która oznacza się specjalną naklejką. Dlaczego właśnie tam? Bo lodówkę można znaleźć w każdym mieszkaniu czy domu, a dzięki temu ratownik nie traci czasu na przeszukiwanie mieszkania. Niewielkie pudełko bardzo przydaje się w sytuacjach zagrożenia życia. Dodatkowo jeśli ktoś straci przytomność  znacznie ułatwia prace ratowników medycznych. Informacje  zawarte w pojemniku mogą pomóc w postawieniu szybkiej diagnozy stanu zdrowia osoby, do której przyjedzie karetka. Jest to ważne nie tylko dla ludzi samotnych, którzy nie mogą liczyć na pomoc innych domowników, ale także każdego chorego. Krótko mówiąc małe pudełko może uratować komuś życie.

 

Akcję patronatem objął Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak.

Info dla Pacjenta

Podziękowania od Pacjentów

Film o Szpitalu

onas

Plan Szpitala

 

Statystyka 2017

471004
DzisiajDzisiaj131
WczorajWczoraj1280
Ten TydzieńTen Tydzień131
Ten MiesiącTen Miesiąc28361
WszystkieWszystkie471004

Statystyka 2016

W 2016 roku odwiedziło nas:

621 711 osób