Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wygraliśmy projekt - będzie system biletowy

Wygraliśmy projekt - będzie system biletowy

"Przyjazny szpital dla pacjenta" to jeden z...

Pracownicy szpitala aktywni podczas Dni Seniora

Pracownicy szpitala aktywni podczas Dni Seniora

Integracja i aktywizacja seniorów, wymiana...

W leczeniu udaru najważniejszy jest czas

W leczeniu udaru najważniejszy jest czas

Czternastu pacjentów z udarem niedokrwiennym...

Rozmawiali o zaburzeniach hemostazy

 

Racjonalne leczenie krwią, zaburzenia hemostazy (krzepnięcie krwi), nabyta hemofilia oraz postępowanie z chorymi na hemofilię to główne zagadnienia warsztatów medycznych, które odbyły się 22 listopada w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Gośćmi specjalnymi spotkania byli: prof.dr hab.n.med. Magdalena Łętowska z Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie z wykładem zatytułowanym ”Racjonalne leczenie krwią, jej składnikami oraz preparatami krwiopochodnymi”oraz prof.dr hab.n.med. Jerzy Windyga oraz dr n.med. Ewa Stefańska-Windyga, którzy rozmawiali z uczestnikami spotkania na temat „ Zaburzeń hemostazy na podstawie przypadków klinicznych”.

Prof. dr hab. n.med. Jacek Treliński oraz prof. dr hab.n.med Krzysztof Chojnowski reprezentowali Zakład Zaburzeń Hemostazy UM w Łodzi i dzielili się swoją wiedzą w wykładach zatytułowanych: „Nabyta hemofilia aspekty kliniczno-diagnostyczne - na podstawie przypadku” oraz „Postępowanie z chorym na hemofilię lub pokrewne skazy krwotoczne na SOR i Izbie Przyjęć Szpitala”.

W spotkaniu brali udział lekarze oraz pracownicy medyczni szpitala. 

Strefa Pacjenta

e-rejestracja

Plan Szpitala

 

Statystyka 2019

68491
DzisiajDzisiaj79
WczorajWczoraj856
Ten TydzieńTen Tydzień8093
Ten MiesiącTen Miesiąc21577
WszystkieWszystkie68491

Statystyka 2018

W 2018 roku odwiedziło nas:

570 342 osób