Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Coraz więcej pielegniarek ze specjalizacją

Coraz więcej pielegniarek ze specjalizacją

Dwadzieścia trzy pielęgniarki oddziałów...

Wszczepiliśmy pierwszą endoprotezę stawu ramiennego

Wszczepiliśmy pierwszą endoprotezę stawu ramiennego

Po operacji wszczepienia endoprotezy kolana,...

Marszałek o nowym systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego

Marszałek o nowym systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego

O nowym systemie organizacji Państwowego...

Rozmawiali o zaburzeniach hemostazy

 

Racjonalne leczenie krwią, zaburzenia hemostazy (krzepnięcie krwi), nabyta hemofilia oraz postępowanie z chorymi na hemofilię to główne zagadnienia warsztatów medycznych, które odbyły się 22 listopada w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Gośćmi specjalnymi spotkania byli: prof.dr hab.n.med. Magdalena Łętowska z Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie z wykładem zatytułowanym ”Racjonalne leczenie krwią, jej składnikami oraz preparatami krwiopochodnymi”oraz prof.dr hab.n.med. Jerzy Windyga oraz dr n.med. Ewa Stefańska-Windyga, którzy rozmawiali z uczestnikami spotkania na temat „ Zaburzeń hemostazy na podstawie przypadków klinicznych”.

Prof. dr hab. n.med. Jacek Treliński oraz prof. dr hab.n.med Krzysztof Chojnowski reprezentowali Zakład Zaburzeń Hemostazy UM w Łodzi i dzielili się swoją wiedzą w wykładach zatytułowanych: „Nabyta hemofilia aspekty kliniczno-diagnostyczne - na podstawie przypadku” oraz „Postępowanie z chorym na hemofilię lub pokrewne skazy krwotoczne na SOR i Izbie Przyjęć Szpitala”.

W spotkaniu brali udział lekarze oraz pracownicy medyczni szpitala. 

Strefa Pacjenta

e-rejestracja

Plan Szpitala

 

Statystyka 2019

167182
DzisiajDzisiaj1232
WczorajWczoraj1686
Ten TydzieńTen Tydzień3984
Ten MiesiącTen Miesiąc38824
WszystkieWszystkie167182

Statystyka 2018

W 2018 roku odwiedziło nas:

570 342 osób