Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Coraz więcej pielegniarek ze specjalizacją

Coraz więcej pielegniarek ze specjalizacją

Dwadzieścia trzy pielęgniarki oddziałów...

Wszczepiliśmy pierwszą endoprotezę stawu ramiennego

Wszczepiliśmy pierwszą endoprotezę stawu ramiennego

Po operacji wszczepienia endoprotezy kolana,...

Marszałek o nowym systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego

Marszałek o nowym systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego

O nowym systemie organizacji Państwowego...

Szpitalny Zielony Park Rehabilitacyjny już otwarty

Zaledwie kilkanaście dni funkcjonowania Szpitalnego Zielonego Parku Rehabilitacyjnego działającego na terenie Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim pokazały, że pomysł stworzenia takiego miejsca to strzał w dziesiątkę.

 

 

Korzystają z niego głównie pacjenci oddziałów neurologicznego i rehabilitacji kardiologicznej, którzy kiedy tylko pogoda na to pozwala, ćwiczą pod okiem rehabilitantów na świeżym powietrzu. Jednak grono korzystających z dnia na dzień się powiększa. Jak relacjonują rehabilitanci naszego szpitala, ćwiczą rodziny pacjentów, odwiedzający swoich bliskich, a także mieszkańcy Piotrkowa i okolic, którzy np. przyszli zapisać się do poradni.

Łącznie 26 urządzeń wchodzi w skład Szpitalnego Zielonego Parku Rehabilitacyjnego i pomaga pacjentom w powrocie do zdrowia. Wszystkie sprzęty dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych z deficytami ruchowymi i poznawczymi.

Przypominamy, że budowa parku przy placówce to koszt niespełna 300 tys zł i  była możliwa dzięki Budżetowi Obywatelskiemu Województwa Łódzkiego. Na projekt, złożony przez pracowników szpitala, głosowało ponad 8 tysięcy osób. W uroczystym otwarciu Szpitalnego Zielonego Parku Rehabilitacyjnego w Piotrkowie, które odbyło się 22 czerwca br wzięli udział m.in. marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, przewodniczący sejmiku Marek Mazur, dyrekcja oraz pracownicy i pacjenci naszego szpitala.

 

źródło foto: Urząd Marszałkowski

 

Strefa Pacjenta

e-rejestracja

Plan Szpitala

 

Statystyka 2019

167198
DzisiajDzisiaj1248
WczorajWczoraj1686
Ten TydzieńTen Tydzień4000
Ten MiesiącTen Miesiąc38840
WszystkieWszystkie167198

Statystyka 2018

W 2018 roku odwiedziło nas:

570 342 osób