Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wygraliśmy projekt - będzie system biletowy

Wygraliśmy projekt - będzie system biletowy

"Przyjazny szpital dla pacjenta" to jeden z...

Pracownicy szpitala aktywni podczas Dni Seniora

Pracownicy szpitala aktywni podczas Dni Seniora

Integracja i aktywizacja seniorów, wymiana...

W leczeniu udaru najważniejszy jest czas

W leczeniu udaru najważniejszy jest czas

Czternastu pacjentów z udarem niedokrwiennym...

Szpitalny Zielony Park Rehabilitacyjny już otwarty

Zaledwie kilkanaście dni funkcjonowania Szpitalnego Zielonego Parku Rehabilitacyjnego działającego na terenie Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim pokazały, że pomysł stworzenia takiego miejsca to strzał w dziesiątkę.

 

 

Korzystają z niego głównie pacjenci oddziałów neurologicznego i rehabilitacji kardiologicznej, którzy kiedy tylko pogoda na to pozwala, ćwiczą pod okiem rehabilitantów na świeżym powietrzu. Jednak grono korzystających z dnia na dzień się powiększa. Jak relacjonują rehabilitanci naszego szpitala, ćwiczą rodziny pacjentów, odwiedzający swoich bliskich, a także mieszkańcy Piotrkowa i okolic, którzy np. przyszli zapisać się do poradni.

Łącznie 26 urządzeń wchodzi w skład Szpitalnego Zielonego Parku Rehabilitacyjnego i pomaga pacjentom w powrocie do zdrowia. Wszystkie sprzęty dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych z deficytami ruchowymi i poznawczymi.

Przypominamy, że budowa parku przy placówce to koszt niespełna 300 tys zł i  była możliwa dzięki Budżetowi Obywatelskiemu Województwa Łódzkiego. Na projekt, złożony przez pracowników szpitala, głosowało ponad 8 tysięcy osób. W uroczystym otwarciu Szpitalnego Zielonego Parku Rehabilitacyjnego w Piotrkowie, które odbyło się 22 czerwca br wzięli udział m.in. marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, przewodniczący sejmiku Marek Mazur, dyrekcja oraz pracownicy i pacjenci naszego szpitala.

 

źródło foto: Urząd Marszałkowski

 

Strefa Pacjenta

e-rejestracja

Plan Szpitala

 

Statystyka 2019

68507
DzisiajDzisiaj95
WczorajWczoraj856
Ten TydzieńTen Tydzień8109
Ten MiesiącTen Miesiąc21593
WszystkieWszystkie68507

Statystyka 2018

W 2018 roku odwiedziło nas:

570 342 osób