Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dostęp do usługi tłumacza języka migowego w naszym szpitalu

Dostęp do usługi tłumacza języka migowego w naszym szpitalu

Sześć tabletów wraz z kamerą wysokiej...

Nowe świadczenia w Oddziale Urazowo – Ortopedycznym

Nowe świadczenia w Oddziale Urazowo – Ortopedycznym

Proteza całkowita kolana, proteza częściowa...

Doktor Tusnelda Zacierka skończyła 100 lat

Doktor Tusnelda Zacierka skończyła 100 lat

Uratowała życie wielu ludziom, od zawsze...

Głosuj na projekt: Przyjazany Szpital dla Pacjenta

Zakończyła się weryfikacja projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego. Dokładnie 156 zgłoszonych pomysłów zostanie poddanych głosowaniu. Wśród nich znalazł się projekt pn. Przyjazny Szpital dla Pacjenta. Start głosowania 1 października. Zachęcamy do głosowania na nasz projekt.

 

Jest o co walczyć, gdyż projekt dotyczy stworzenia funkcjonalnego systemu biletowego pozwalającego na sprawne i nieuciążliwe korzystanie z usług medycznych. Przyjazny szpital  to pomysł na podniesienie poziomu satysfakcji pacjenta, korzystającego ze świadczeń zdrowotnych poradni specjalistycznych Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Zapewni poprawienie dynamiki przepływu pacjentów, usprawnienie pracy lekarzy i personelu, dzięki temu, że do gabinetu może wejść jedynie osoba, która posiada przywołany numer. Wprowadzenie nowatorskich rozwiązań informatycznych oraz wyposażenie poczekalni w wygodne siedziska, ułatwi oczekiwanie na wizytę u specjalisty. Jest to atrakcyjne rozwiązanie, które wpłynie na podniesienie standardów leczenia pacjentów.

Głosowanie rozpocznie się 1 października. Głosować będzie można maksymalnie na trzy inicjatywy z wybranego przez siebie, ale tylko jednego subregionu. Głos będzie można oddać jednorazowo do 22 października: poprzez złożenie karty do głosowania w wyznaczonych punktach, których lista od końca września dostępna będzie na stronie bo.lodzkie.pl. Głosować będzie można również listownie na adres korespondencyjny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, a także w formie elektronicznej na stronie poświęconej budżetowi obywatelskiemu. Głos może oddać każdy mieszkaniec naszego województwa. Zwycięskie projekty finansowane będą w 2019 r.

 

 

                                                                                      Głosuj na:

                                                                     Przyjazny Szpital dla Pacjenta

                                                                                     Kod zadania:

                                                                                            335

 

 

Więcej informacji na: www.bo.lodzkie.pl

Strefa Pacjenta

e-rejestracja

Plan Szpitala

 

Statystyka 2019

119182
DzisiajDzisiaj81
WczorajWczoraj1646
Ten TydzieńTen Tydzień1727
Ten MiesiącTen Miesiąc33516
WszystkieWszystkie119182

Statystyka 2018

W 2018 roku odwiedziło nas:

570 342 osób