Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Coraz więcej pielegniarek ze specjalizacją

Coraz więcej pielegniarek ze specjalizacją

Dwadzieścia trzy pielęgniarki oddziałów...

Wszczepiliśmy pierwszą endoprotezę stawu ramiennego

Wszczepiliśmy pierwszą endoprotezę stawu ramiennego

Po operacji wszczepienia endoprotezy kolana,...

Marszałek o nowym systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego

Marszałek o nowym systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego

O nowym systemie organizacji Państwowego...

Wygraliśmy projekt - będzie system biletowy

"Przyjazny szpital dla pacjenta" to jeden z sześciu zwycięskich   projektów zgłoszonych przez mieszkańców Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego, który będzie realizowany w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego.Koncepcja systemu biletowego okazała się na tyle interesująca dla lokalnej społeczności, że dzięki ich głosom znalazł się na liście zadań do zrealizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Przyjazny szpital to pomysł na podniesienie poziomu satysfakcji  pacjenta, korzystającego ze świadczeń zdrowotnych poradni  specjalistycznych Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Stworzenie  funkcjonalnego systemu biletowego pozwalającego na sprawne i  nieuciążliwe korzystanie z usług medycznych. Zapewni poprawienie  dynamiki przepływu pacjentów, usprawnienie pracy lekarzy i personelu, dzięki temu, że do gabinetu może wejść jedynie osoba, która posiada  przywołany numer. Wprowadzenie nowatorskich rozwiązań informatycznych oraz wyposażenie poczekalni w wygodne siedziska, ułatwi oczekiwanie na wizytę u specjalisty. Jest to atrakcyjne rozwiązanie, które wpłynie na  podniesienie standardów leczenia pacjentów.Wartość projektu - 300 000 zł.


Jesteśmy wdzięczni mieszkańcom naszego regionu za wszystkie oddane głosy, oraz dziękujemy pracownikom szpitala za zaangażowanie, zarówno na etapie tworzenia projektu jak i jego promocji.

Dziękujemy

Strefa Pacjenta

e-rejestracja

Plan Szpitala

 

Statystyka 2019

167156
DzisiajDzisiaj1206
WczorajWczoraj1686
Ten TydzieńTen Tydzień3958
Ten MiesiącTen Miesiąc38798
WszystkieWszystkie167156

Statystyka 2018

W 2018 roku odwiedziło nas:

570 342 osób