Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wygraliśmy projekt - będzie system biletowy

Wygraliśmy projekt - będzie system biletowy

"Przyjazny szpital dla pacjenta" to jeden z...

Pracownicy szpitala aktywni podczas Dni Seniora

Pracownicy szpitala aktywni podczas Dni Seniora

Integracja i aktywizacja seniorów, wymiana...

W leczeniu udaru najważniejszy jest czas

W leczeniu udaru najważniejszy jest czas

Czternastu pacjentów z udarem niedokrwiennym...

Wygraliśmy projekt - będzie system biletowy

"Przyjazny szpital dla pacjenta" to jeden z sześciu zwycięskich   projektów zgłoszonych przez mieszkańców Piotrkowa i powiatu piotrkowskiego, który będzie realizowany w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Samorządu Województwa Łódzkiego.Koncepcja systemu biletowego okazała się na tyle interesująca dla lokalnej społeczności, że dzięki ich głosom znalazł się na liście zadań do zrealizowania w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Przyjazny szpital to pomysł na podniesienie poziomu satysfakcji  pacjenta, korzystającego ze świadczeń zdrowotnych poradni  specjalistycznych Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. Stworzenie  funkcjonalnego systemu biletowego pozwalającego na sprawne i  nieuciążliwe korzystanie z usług medycznych. Zapewni poprawienie  dynamiki przepływu pacjentów, usprawnienie pracy lekarzy i personelu, dzięki temu, że do gabinetu może wejść jedynie osoba, która posiada  przywołany numer. Wprowadzenie nowatorskich rozwiązań informatycznych oraz wyposażenie poczekalni w wygodne siedziska, ułatwi oczekiwanie na wizytę u specjalisty. Jest to atrakcyjne rozwiązanie, które wpłynie na  podniesienie standardów leczenia pacjentów.Wartość projektu - 300 000 zł.


Jesteśmy wdzięczni mieszkańcom naszego regionu za wszystkie oddane głosy, oraz dziękujemy pracownikom szpitala za zaangażowanie, zarówno na etapie tworzenia projektu jak i jego promocji.

Dziękujemy

Strefa Pacjenta

e-rejestracja

Plan Szpitala

 

Statystyka 2019

68474
DzisiajDzisiaj62
WczorajWczoraj856
Ten TydzieńTen Tydzień8076
Ten MiesiącTen Miesiąc21560
WszystkieWszystkie68474

Statystyka 2018

W 2018 roku odwiedziło nas:

570 342 osób