Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Zmiana numeru telefonu

Zmiana numeru telefonu

Uwaga! Nastąpiła zmiana numeru do gabinetu...

Coraz więcej pielegniarek ze specjalizacją

Coraz więcej pielegniarek ze specjalizacją

Dwadzieścia trzy pielęgniarki oddziałów...

Wszczepiliśmy pierwszą endoprotezę stawu ramiennego

Wszczepiliśmy pierwszą endoprotezę stawu ramiennego

Po operacji wszczepienia endoprotezy kolana,...

Doktor Tusnelda Zacierka skończyła 100 lat

Uratowała życie wielu ludziom, od zawsze  niosła  pomoc cierpiącym, wyedukowała dziesiątki lekarzy. Doktor Tusnelda Zacierka z Piotrkowa Trybunalskiego obchodzi setne urodziny.

 

Wojna spowodowała, iż jej droga do zawodowego sukcesu była zawiła i dramatyczna, ale nie przeszkodziło jej to by długie lata nieść  z sukcesami posługę medyczną. Doktor Zacierka to długoletni ordynator Oddziału Wewnętrznego im. św. Trójcy a potem nowej placówki przy ul. Rakowskiej czyli Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.

Przez wiele lat była sekretarzem  piotrkowskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i współorganizowała comiesięczne szkolenia lekarzy. W 1961 roku założyła pierwszą w województwie łódzkim  poradnie dla chorych na cukrzycę, którą z ogromnym zaangażowaniem prowadziła W 2004 roku  uhonorowana została tytułem Zasłużonego Nauczyciela Lekarzy.

Strefa Pacjenta

e-rejestracja

Plan Szpitala

 

Statystyka 2019

204149
DzisiajDzisiaj30
WczorajWczoraj1182
Ten TydzieńTen Tydzień2335
Ten MiesiącTen Miesiąc28885
WszystkieWszystkie204149

Statystyka 2018

W 2018 roku odwiedziło nas:

570 342 osób