Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Coraz więcej pielegniarek ze specjalizacją

Coraz więcej pielegniarek ze specjalizacją

Dwadzieścia trzy pielęgniarki oddziałów...

Wszczepiliśmy pierwszą endoprotezę stawu ramiennego

Wszczepiliśmy pierwszą endoprotezę stawu ramiennego

Po operacji wszczepienia endoprotezy kolana,...

Marszałek o nowym systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego

Marszałek o nowym systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego

O nowym systemie organizacji Państwowego...

Ratownictwo Medyczne w nowym systemie

Nowy system organizacji Państwowego Ratownictwa Medycznego rozpoczął działalność 1 kwietnia 2019 roku o godzinie 24:00. W Łódzkiem utworzono jeden rejon operacyjny, który obsługuje jedna skoncentrowana dyspozytornia medyczna zlokalizowana w Łodzi oraz 105 zespołów ratownictwa medycznego w wyznaczonych miejscach stacjonowania.

 

 

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim pozostaje dysponentem Zespołów Ratownictwa Medycznego działających na terenie miasta i powiatu piotrkowskiego tj. jednego specjalistycznego (S) i dwóch zespołów podstawowych (P) stacjonujących w  Piotrkowie Trybunalskim oraz  zespołów typu P stacjonujących w miejscowościach: Wolbórz, Sulejów, Gorzkowice.

Dodatkowo od 1 kwietnia br. Szpital przejmuje istniejące już zespoły Ratownictwa Medycznego w Bełchatowie (jeden zespół specjalistyczny i jeden podstawowy w Bełchatowie) oraz zespoły podstawowy w Kleszczowie i podstawowy w Szczercowie, a także obejmuje jako dysponent nowy zespół utworzony na wniosek Szpitala z miejscem stacjonowania w Grabicy (ZRM P).

Przygotowanie i wyjazd karetek na nowe miejsce stacjonowania (Bełchatów, Szczerców, Kleszczów, Grabica) - film dzięki uprzejmości Mariusza Staszka.

 

 

 

 

 

 

Strefa Pacjenta

e-rejestracja

Plan Szpitala

 

Statystyka 2019

167261
DzisiajDzisiaj1311
WczorajWczoraj1686
Ten TydzieńTen Tydzień4063
Ten MiesiącTen Miesiąc38903
WszystkieWszystkie167261

Statystyka 2018

W 2018 roku odwiedziło nas:

570 342 osób