TRYB SKŁADANIA SKARG I WNIOSKÓW

w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika
 w Piotrkowie Trybunalskim.

• Skargę lub wniosek może złożyć pacjent lub osoba upoważniona przez niego.
  • Skargi mogą być wnoszone pisemnie lub za pomocą telefaksu, poczty elektronicznej, a także ustnie do protokołu.
  • Skarga powinna wpłynąć do sekretariatu Dyrektora Szpitala lub do  Pełnomocnika Praw Pacjenta Szpitala w dni robocze od godz. 7:25 do godz. 15:00.
  • Skarga w formie pisemnej, oprócz danych osobowych i adresowych skarżącego, powinna zawierać opis okoliczności zdarzenia, którego dotyczy.
  • Na skargi pisemne skarżący otrzymuje odpowiedź na piśmie w terminie 30 dni od daty wpłynięcia skargi.

Pełnomocnik d/s Praw Pacjenta

mgr Elżbieta Przewodek

ul. Rakowska 15 (budynek Przychodni Specjalistycznych, pokój nr 8)

tel. 44 648-03-41

Skargi mogą być wnoszone pisemnie lub za pomocą telefaksu, poczty elektronicznej, a także ustnie do protokołu.

W 2017 roku odwiedziło nas: