Skontroluj swoje koszty leczenia

Daje możliwość monitorowania online kosztów leczenia  i pozwala kontrolować swój status ubezpieczenia. Mowa o ZIP-ie (Zintegrowanym Informatorze Pacjenta). Już po raz kolejny przedstawiciele Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia będą gościć w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim po to by udzielać informacji pacjentom.

Już 23 września w szpitalu przy ul. Rakowskiej 15, będzie można uzyskać wszelkie informacje o Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. Tego dnia w godz. od 10:00 do 14:00 pracownicy Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ będą pełnić dyżur, podczas którego zainteresowani otrzymają możliwość zarejestrowania się w ZIP, otrzymania udostępnienia oraz uzyskają wszelkie informacje na temat korzystania z systemu. Podobna akcja odbyła się w sierpniu i wrześniu ubiegłego roku i cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Pracownicy NFZ będą przyjmować w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika przy ul. Rakowskiej 15 (budynek przychodni, parter).

Przypominamy, że zainteresowani powinni zabrać ze sobą dowód tożsamości.