Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Skontroluj swoje koszty leczenia

Daje możliwość monitorowania online kosztów leczenia  i pozwala kontrolować swój status ubezpieczenia. Mowa o ZIP-ie (Zintegrowanym Informatorze Pacjenta). Już po raz kolejny przedstawiciele Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia będą gościć w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim po to by udzielać informacji pacjentom.

 

Już 23 września w szpitalu przy ul. Rakowskiej 15, będzie można uzyskać wszelkie informacje o Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. Tego dnia w godz. od 10:00 do 14:00 pracownicy Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ będą pełnić dyżur, podczas którego zainteresowani otrzymają możliwość zarejestrowania się w ZIP, otrzymania udostępnienia oraz uzyskają wszelkie informacje na temat korzystania z systemu. Podobna akcja odbyła się w sierpniu i wrześniu ubiegłego roku i cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Pracownicy NFZ będą przyjmować w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika przy ul. Rakowskiej 15 (budynek przychodni, parter).

Przypominamy, że zainteresowani powinni zabrać ze sobą dowód tożsamości.

Info dla Pacjenta

Podziękowania od Pacjentów

Film o Szpitalu

onas

Plan Szpitala

 

Statystyka 2017

470940
DzisiajDzisiaj67
WczorajWczoraj1280
Ten TydzieńTen Tydzień67
Ten MiesiącTen Miesiąc28297
WszystkieWszystkie470940

Statystyka 2016

W 2016 roku odwiedziło nas:

621 711 osób