Przyszłe mamy w dobrych rękach

O okresie połogu i powrocie płodności po porodzie rozmawiały przyszłe mamy, które zdecydowały się uczestniczyć w pierwszej edycji warsztatów edukacyjnych prowadzonych przez mgr Katarzynę Czajkę - położną w Oddziale Noworodkowym Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim oraz Ambasadorkę Fundacji Dobre Ręce Polskich Położnych.

W dniu pierwszych wykładów pogoda zupełnie nie zachęcała do wyjścia z domu, zapewne stąd niska frekwencja, ale organizatorzy liczą, że na  kolejnych zajęciach wszystkie miejsca będą zajęte.

Warsztaty kierowane są zarówno do kobiet w ciąży jak i tych po porodzie. Celem spotkań jest zapewnienie łatwego dostępu do opieki położniczej, wzrost świadomości kobiet dotyczącej kompetencji i zakresu opieki położnej nad kobietą i jej rodziną.

Drugie spotkanie odbędzie się 9 marca 2016r. (środa) o godz. 15:00 w sali „Medyk”przy ul. Rakowskiej 15 (budynek Przychodni Specjalistycznych, wejście od ul. Wolborskiej) i będzie dotyczyło aktywności fizycznej w ciąży i po porodzie.

Warsztaty są bezpłatne i będą trwały godzinę.

Więcej informacji u Katarzyny Czajki pod nr tel: 503-968-820.

A4 Popup

Głosuj na: Przyjazny Szpital dla Pacjenta

Kod zadania: 335

Więcej informacji na: www.bo.lodzkie.pl