Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Niezwykły prezent od pacjenta

Obraz olejny z wizerunkiem Mikołaja Kopernika, patrona szpitala otrzymała placówka od Włodzimierza Mędrzyckiego, byłego pacjenta, który postanowił w taki sposób wyrazić swoją wdzięczność.

 

 - Chciałem w ten sposób dać wyraz mojej wdzięczności za bardzo dobrą opiekę jaką otrzymałem w państwa szpitalu. Korzystałem z pomocy w Oddziale Gastrologicznym, Oddziale Chirurgicznym oraz Poradni Onkologicznej. Jestem wdzięczny wszystkim lekarzom tam pracującym, całemu personelowi z ogromnym wyróżnieniem dr Ewy Chmielewskiej- Tomeckiej - mówi Włodzimierz Mędrzycki, autor obrazu.

 Pan Włodzimierz, ekonomista z wykształcenia zaznacza, że jest amatorem i pasjonatem malarstwa. Swoje dzieła tworzy za pomocą różnych technik, ale najbardziej kocha pastele.

Praca nad obrazem, który namalował specjalnie dla szpitala zajęła mu około 10 godzin.

 

Obraz z wizerunkiem Mikołaja Kopernika został umieszczony w sekretariacie Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie.

Strefa Pacjenta

e-rejestracja

A4 Popup

Głosuj na: Przyjazny Szpital dla Pacjenta

 Kod zadania: 335

Więcej informacji na: www.bo.lodzkie.pl

Plan Szpitala

Podziękowania od Pacjentów

 

Statystyka 2018

483103
DzisiajDzisiaj119
WczorajWczoraj1079
Ten TydzieńTen Tydzień2389
Ten MiesiącTen Miesiąc28992
WszystkieWszystkie483103

Statystyka 2017

W 2017 roku odwiedziło nas:

644 718 osób