Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Niezwykły prezent od pacjenta

Obraz olejny z wizerunkiem Mikołaja Kopernika, patrona szpitala otrzymała placówka od Włodzimierza Mędrzyckiego, byłego pacjenta, który postanowił w taki sposób wyrazić swoją wdzięczność.

 

 - Chciałem w ten sposób dać wyraz mojej wdzięczności za bardzo dobrą opiekę jaką otrzymałem w państwa szpitalu. Korzystałem z pomocy w Oddziale Gastrologicznym, Oddziale Chirurgicznym oraz Poradni Onkologicznej. Jestem wdzięczny wszystkim lekarzom tam pracującym, całemu personelowi z ogromnym wyróżnieniem dr Ewy Chmielewskiej- Tomeckiej - mówi Włodzimierz Mędrzycki, autor obrazu.

 Pan Włodzimierz, ekonomista z wykształcenia zaznacza, że jest amatorem i pasjonatem malarstwa. Swoje dzieła tworzy za pomocą różnych technik, ale najbardziej kocha pastele.

Praca nad obrazem, który namalował specjalnie dla szpitala zajęła mu około 10 godzin.

 

Obraz z wizerunkiem Mikołaja Kopernika został umieszczony w sekretariacie Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie.

Strefa Pacjenta

e-rejestracja

Plan Szpitala

 

Statystyka 2019

167150
DzisiajDzisiaj1200
WczorajWczoraj1686
Ten TydzieńTen Tydzień3952
Ten MiesiącTen Miesiąc38792
WszystkieWszystkie167150

Statystyka 2018

W 2018 roku odwiedziło nas:

570 342 osób