Nasza placówka w wykazie szpitali wyspecjalizowanych

Decyzją Wojewody Łódzkiego, po uzgodnieniach z Dyrektorem Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego Funduszu Zdrowia i Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie Medycyny Ratunkowej i uwzględnieniu opinii Ministra Zdrowia, Oddział Kardiologiczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim został włączony do wykazu jednostek organizacyjnych szpitali wyspecjalizowanych w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych niezbędnych dla ratownictwa medycznego.

W wymienionym wykazie znajdują się już Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Oddział Urazowo–Ortopedyczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.