Zapraszamy na wiosenną edycję Szkoły Rodzenia

Dnia 12 kwietnia 2016r. (wtorek) o godz. 16:00 rusza kolejna edycja spotkań w szkole rodzenia „Świadome Narodziny” znajdującej się na terenie Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.

Celem szkoły jest nauczenie każdej przyszłej Mamy wiary w swoje możliwości, w swoją moc, a jej partnera - jak ma jej w tym aktywnie towarzyszyć. Prowadząca pomoże przyszłym Rodzicom w bardziej świadomym przeżywaniu ciąży, a także przygotuje do aktywnego uczestnictwa w narodzinach dziecka.

„Świadome Narodziny”  to przygotowanie przyszłych Rodziców do nowej roli, którą przyjmą na siebie z chwilą narodzin dziecka. Zajęcia nie ograniczają się tylko do omówienia fizjologii ciąży i samego porodu, ale również obejmują zajęcia na temat opieki nad maluszkiem, diety dla młodej mamy, zabiegów pielęgnacyjnych, karmienia a także warsztatu pierwszej pomocy u dzieci.

Ideą, przy tworzeniu szkoły rodzenia „Świadome Narodziny”, był pomysł, aby stworzyć szkołę rodzenia inną niż wszystkie. Jest to miejsce, w którym w komfortowych warunkach spotykają się przyszli Rodzice, z doświadczoną kadrą.

Do dyspozycji przyszłych Rodziców oddana została  bardzo dobrze wyposażona, komfortowa sala zajęciowa i przytulny kącik "kawowy".

Zajęcia odbywają się w miłej, luźnej atmosferze, jeden raz w tygodniu w grupach dla maksymalnie 5 par, dzięki czemu każdy traktowany jest indywidualnie.

Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Prosimy o wcześniejsze zapisy.

Więcej informacji u Anny Jakubczyk pod nr tel. 607-221-590.