Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnopolski Ranking Szpitali

    Od 2004 roku „Ranking szpitali” przeprowadzają wspólnie  „Rzeczpospolita” oraz Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia – jednostka podlegająca Ministerstwu Zdrowia, która wydaje akredytacje szpitalom. CMJ odpowiada za merytoryczną ocenę ankiet. Badaniu poddawane są trzy główne obszary: zarządzanie (punkty przyznawane są za spełnianie wymogów sanitarnych, infrastrukturę, inwestycje i konserwację sprzętu medycznego, informatyzację, kondycję finansową), jakość opieki (punkty przyznawane są za certyfikaty jakości, akredytacje, zespoły monitorujące bezpieczeństwo pacjenta), jakość opieki nad pacjentem (punkty przyznawane są za warunki w salach operacyjnych i szpitalnych, wykształcenie i kwalifikacje kadry medycznej, politykę lekową).

    Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim od 2009 roku rokrocznie jest finalistą w rankingu i zajmuje wysokie miejsce w setce najlepszych szpitali w Polsce.

Strefa Pacjenta

e-rejestracja

A4 Popup

Głosuj na: Przyjazny Szpital dla Pacjenta

 Kod zadania: 335

Więcej informacji na: www.bo.lodzkie.pl

Plan Szpitala

Podziękowania od Pacjentów

 

Statystyka 2018

483294
DzisiajDzisiaj310
WczorajWczoraj1079
Ten TydzieńTen Tydzień2580
Ten MiesiącTen Miesiąc29183
WszystkieWszystkie483294

Statystyka 2017

W 2017 roku odwiedziło nas:

644 718 osób