Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogólnopolski Ranking Szpitali

    Od 2004 roku „Ranking szpitali” przeprowadzają wspólnie  „Rzeczpospolita” oraz Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia – jednostka podlegająca Ministerstwu Zdrowia, która wydaje akredytacje szpitalom. CMJ odpowiada za merytoryczną ocenę ankiet. Badaniu poddawane są trzy główne obszary: zarządzanie (punkty przyznawane są za spełnianie wymogów sanitarnych, infrastrukturę, inwestycje i konserwację sprzętu medycznego, informatyzację, kondycję finansową), jakość opieki (punkty przyznawane są za certyfikaty jakości, akredytacje, zespoły monitorujące bezpieczeństwo pacjenta), jakość opieki nad pacjentem (punkty przyznawane są za warunki w salach operacyjnych i szpitalnych, wykształcenie i kwalifikacje kadry medycznej, politykę lekową).

    Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim od 2009 roku rokrocznie jest finalistą w rankingu i zajmuje wysokie miejsce w setce najlepszych szpitali w Polsce.

Strefa Pacjenta

e-rejestracja

Plan Szpitala

 

Statystyka 2019

167275
DzisiajDzisiaj1325
WczorajWczoraj1686
Ten TydzieńTen Tydzień4077
Ten MiesiącTen Miesiąc38917
WszystkieWszystkie167275

Statystyka 2018

W 2018 roku odwiedziło nas:

570 342 osób