Przychodnia Internistyczna

w ramach której funkcjonują  poradnie:

• Poradnia Endokrynologiczna Diagnostyka i leczenie chorób tarczycy, przytarczyc, przysadki, nadnerczy oraz diagnostyka i leczenie zaburzeń miesiączkowania, nadmiernego owłosienia (we współpracy ze specjalistami z zakresu ginekologii) Kącik Endokrynologiczny
  • Poradnia Kardiologiczna (leczenie chorób serca i układu krążenia, wykonywanie badań EKG, USG, holter, próby wysiłkowe),
  • Poradnia Gastroenterologiczna (przy Oddziale Gastroenterologicznym, ul. Rakowska 15; leczenie chorób przewodu pokarmowego, wykonywanie badań gastroskopii, kolonoskopii, USG jamy brzusznej)
  • Poradnia Hepatologiczna (przy Oddziale Gastroenterologicznym, ul. Rakowska 15; diagnozowanie i leczenie chorób wątroby i dróg żółciowych)
  • Poradnia Chorób Zakaźnych (przy Oddziale Zakaźnym, ul. Rakowska 15; leczenie chorób zakaźnych; prowadzenie szczepień)
  • Poradnia Reumatologiczna (leczenie w zakresie chorób reumatycznych)
  • Poradnia Nefrologiczna (leczenie w zakresie chorób nerek)

Ponadto w skład Przychodni Internistycznej wchodzi 5 pracowni –elektrokardiograficzna, echokardiograficzna, testów wysiłkowych, badań holterowskich i endoskopowa.