Przychodnia Chirurgiczna

·Poradnia Chirurgiczna dla dorosłych

·Poradnia Chirurgiczna dla dzieci

·Poradnia Ortopedyczna

Poradnia Chirurgiczna świadczy usługi medyczne w zakresie leczenia urazów zewnętrznych, oparzeń, odmrożeń, wykonywania drobnych zabiegów chirurgicznych oraz leczenia wewnętrznych narządów w zakresie i możliwościach działania poradni. Poradnia Ortopedyczna przeznaczona jest dla pacjentów z urazami kończyn, klatki piersiowej i kręgosłupa. Poradnie posiadają własną gipsownię oraz salę opatrunkową.

Poradnia Chirurgiczna dla dzieci specjalizuje się w opiece nad najmłodszymi pacjentami w zakresie chirurgii miękkiej, oparzeń i urazów. W Poradni pracuje specjalista chirurgii dziecięcej. Na tym samym poziomie znajdują się dwa gabinety rtg wykonujące na bieżąco wszystkie konieczne zdjęcia.