Przychodnia Skórno – Wenerologiczna

W ramach Poradni Skórno-Wenerologicznej  funkcjonuje Poradnia Dermatologiczna specjalizująca się w zakresie leczenia chorób skóry i tkanek podskórnych oraz chorób wenerologicznych. Wykonujemy badania na grzybicę paznokci, diagnostykę zmian barwnikowych, diagnostykę laboratoryjną.

Poradnia posiada nowoczesny dermatoskop, który umożliwia badanie zmian położonych w powierzchownych warstwach skóry przy użyciu urządzenia optycznego.

Rejestracja pacjentów w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia :

- telefonicznie: /44/ 648-04-61 lub /44/ 648-03-20

- osobiście: budynek Poradni Specjalistycznych (wejście od ul. Wolborskiej, II piętro)

Uwaga! Obecnie brak kolejek. Przyjęcie jest możliwe w dniu rejestracji.