Przychodnia Laryngologiczna

w skład której wchodzą:

• Poradnia Laryngologiczna (Poradnie Laryngologiczne świadczą usługi medyczne w zakresie leczenia chorób w obrębie jamy ustnej i gardła, górnych dróg oddechowych oraz chorób uszu, a także wykonywania drobnych zabiegów i wymazów. Poradnia Logopedyczna specjalizuje się w leczeniu wad wymowy. Pracownia audiometryczna jest niezwykle przydatna dla pacjentów cierpiących na niedosłuch)
  •  Poradnia Logopedyczna (Przyjmuje pacjentów dorosłych i dzieci w zakresie logopedii i neurologopedii tj. wady wymowy, niedosłuch, jąkanie, afazja, dyzartia)

oraz

• Pracownia Audiometryczna (zajmuje się zaburzeniami narządu słuchu, obwodowego jak i ośrodkowego)