Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dział Rehabilitacji

Kierownik mgr Krzysztof Kruszyński

tel. +48 44 648 03 53

  Dział Rehabilitacji prowadzi ambulatoryjną rehabilitację leczniczą pacjentów we wszystkich specjalnościach lekarskich.

  Rehabilitacja prowadzona jest w dwutygodniowych turnusach usprawniających 5 dni w tygodniu w godzinach 700 – 1900. W każdym turnusie z różnorodnych form usprawniania korzysta 150 pacjentów. Rehabilitacja prowadzona jest przez zespół fizjoterapeutyczny, w skład którego wchodzą lekarze specjaliści rehabilitacji, magistrowie i technicy fizjoterapii.

 

  Dział Rehabilitacji wyposażony jest w profesjonalny sprzęt fizyko- i kinezyterapeutyczny, który pozwala osiągać sukcesy terapeutyczne w wielu schorzeniach ortopedycznych, neurologicznych, reumatologicznych czy chirurgicznych. Wykonywane są zabiegi z zakresu elektrolecznictwa, laseroterapii, magnetoterapii niskiej i wysokiej częstotliwości, krioterapii, leczenia ultradźwiękami. W codziennej praktyce stosujemy ćwiczenia usprawniające w szerokim zakresie i masaż leczniczy.

 

  Dział Rehabilitacji umożliwia również studentom – przyszłym fizjoterapeutom – zdobycie umiejętności praktycznych w ramach odbywanych praktyk studenckich.

 

  Rehabilitacja prowadzona w gabinetach Działu Rehabilitacji jest bezpłatna – świadczenia udzielane są w ramach umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia.

 

Powiązane linki:

 

Info dla Pacjenta

Podziękowania od Pacjentów

Film o Szpitalu

onas

Plan Szpitala

 

Statystyka 2017

477748
DzisiajDzisiaj308
WczorajWczoraj2192
Ten TydzieńTen Tydzień6875
Ten MiesiącTen Miesiąc35105
WszystkieWszystkie477748

Statystyka 2016

W 2016 roku odwiedziło nas:

621 711 osób