Poradnie Specjalistyczne

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika

w Piotrkowie Trybunalskim

Przychodnie specjalistyczne świadczą usługi medyczne w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w 9 Przychodniach, w ramach których funkcjonują poradnie z gabinetami i pracowniami specjalistycznymi. Zakres świadczonych usług obejmuje leczenie, diagnostykę, profilaktykę i usługi pielęgniarskie.

Wszystkie Przychodnie usytuowane są w budynku przy ulicy Rakowskiej 15, kilka poradni wchodzących w ich skład funkcjonuje w bezpośrednim sąsiedztwie oddziałów.Budynek przychodni przy ulicy Rakowskiej wyposażony jest w dwie windy osobowe przystosowane do przewozu pacjentów na wózku siedzącym. Wejście główne do przychodni oraz wejście boczne do Przychodni Gruźlicy i Chorób Płuc wyposażone jest w podejście dla osób niepełnosprawnych.

W 2017 roku odwiedziło nas: