(Po)biliśmy rekord Polski razem z Amazonkami!

28 września 2024 r. w ZSP nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się (udana) próba bicia rekordu Polski w jednoczesnym samobadaniu piersi. W rezultacie wspólne profilaktyczne badania wykonało ponad 600 osób!

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy współtworzyć to wyjątkowe sobotnie wydarzenie.

Podczas imprezy nasze pielęgniarki proponowały uczestnikom podstawowe konsultacje medyczne, a nasz ratownik medyczny prezentował najnowszy nabytek Szpitala zakupiony z Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego: karetkę transportową, która od kwietnia tego roku służy naszym Pacjentom.

Dziękujemy wszystkim, którzy zbadali się pod naszym niebieskim namiotem oraz piotrkowskim Amazonkom za możliwość wzięcia udziału w tej niezwykłej imprezie promującej zdrowie i profilaktykę.