Szczepienia przeciw COVID-19

Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim realizuje wytyczne Ministerstwa Zdrowia dotyczące walki z koronawirusem.

 
 
AKTUALNOŚCI Z DNIA 4 MAJA 2021 r.:
Kwestionariusz przed szczepieniem – o czym warto wiedzieć? -> CZYTAJ
Aktualny kwestionariusz z dnia 9 kwietnia 2021 r. -> DO POBRANIA
Wzór kwestionariusza (dla osoby bez objawów) -> ZOBACZ
 
AKTUALNOŚCI Z DNIA 27 KWIETNIA 2021 r.:
Uruchomiliśmy zapisy do Punktu Szczepień Powszechnych. 4 maja startuje PSP przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie Trybunalskim. Jak zapisać się na szczepienie przeciw COVID-19?
Rejestracji można dokonać poprzez infolinię, dzwoniąc pod numer 989 lub przez e-rejestrację na stronie rządowej gov.pl
 
AKTUALNOŚCI Z DNIA 23 KWIETNIA 2021 r.:
Pozytywna weryfikacja Punktu Szczepień Powszechnych Narodowego Funduszu Zdrowia -> ZOBACZ JAK WYGLĄDA PSP przy ul. Belzackiej
Piotrkowski Szpital gotowy do szczepień populacyjnych -> CZYTAJ WIĘCEJ

 

AKTUALNOŚCI Z DNIA 11 LUTEGO 2021 r.:
Szczepienia nauczycieli:

12 lutego piotrkowski szpital rozpoczął szczepienia nauczycieli z “grupy 1”, realizując zadania “szpitala węzłowego” w ramach strategii walki z koronawirusem opracowanej przez Ministerstwo Zdrowia. W pierwszej kolejności szczepieni są nauczyciele żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych (klasy I-III) szczepionką AstraZeneca.

 

AKTUALNOŚCI Z DNIA 21 STYCZNIA 2021 r.:

 

Pamiętaj o ulotce! – [czytaj]

Szczepienia seniorów:

TERMINY SZCZEPIEŃ W NASZEJ PLACÓWCE SĄ JUŻ ZAREZERWOWANE DO KOŃCA MARCA 2021 r.  Polecamy skorzystanie z innych punktów szczepień na terenie Piotrkowa Trybunalskiego: LISTA PUNKTÓW SZCZEPIEŃ

Aktualnie Szpital zrealizował szczepienia “I dawką” w wybranych Domach Pomocy Społecznej na terenie miasta i powiatu piotrkowskiego, kończy szczepienia pracowników sektora służby zdrowia (“etapu 0”), rozpoczęły się ponadto szczepienia “II dawki” – grupy zerowej.

 

STARSZE INFORMACJE:

SSW w Piotrkowie realizuje zadania tzw. „szpitala węzłowego”.

Do szczepienia w szpitalach węzłowych w „ETAPIE 0” są uprawnieni:

a). Pracownicy szpitala węzłowego,

b). Pracownicy pozostałych podmiotów wykonujących działalność leczniczą w tym stacji sanitarno-epidemiologicznych,

c). Pracownicy Domów Pomocy Społecznej i pracownicy Miejskich Ośrodków Pomocy Społecznej,

d). Pracownicy aptek, punktów aptecznych, punktów zaopatrzenia w wyroby medyczne, hurtowni farmaceutycznych, w tym firm transportujących leki,

e). Pracownicy uczelni medycznych i studenci kierunków medycznych.

f). Powyższe dotyczy również personelu niemedycznego, tj. administracyjnego, pomocniczego (bez względu na formę zatrudnienia, również wolontariuszy, stażystów itp.) tych podmiotów, jak również z firm współpracujących z podmiotem przebywający w trybie ciągłym w podmiocie.

Koordynatorem akcji szczepień na terenie SSW w Piotrkowie Trybunalskim jest Pani Agnieszka Olczykowska, kontakt (wyłącznie w temacie szczepień przeciw COVID-19 !):  tel. 517-413-406 lub e-mail: aolczykowska@szpital-piotrkow.pl

W celu zgłoszenia zbiorczego w/w podmiotów z „etapu 0”, prosimy wysłać wiadomość elektroniczną z poprawnie wypełnionym formularzem (WYŁĄCZNIE W FORMACIE EXCEL) na dedykowaną skrzynkę pocztową: szczepienia-covid@szpital-piotrkow.pl wraz z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo prosimy o podanie numeru telefonu: ułatwi on późniejszy kontakt w sprawie ustalenia terminu szczepienia.

 

 
 

OGŁOSZENIA I KOMUNIKATY - KORONAWIRUS