Udane zabiegi z zakresu ablacji na kardiologii

Dziś w Oddziale Kardiologicznym z Pododdziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej naszego Szpitala odbyła się kolejna sesja z zakresu ablacji (leczenie zaburzeń rytmu serca, np. migotania przedsionków, arytmii komorowych, napadów częstoskurczów nadkomorowych).

To kolejny krok w rozwoju naszego ośrodka kardiologicznego. Dzięki tym zabiegom stajemy się ośrodkiem, który może konkurować ze szpitalami klinicznymi w Łodzi. Dodatkowo pełna diagnostyka i leczenie (z tego zakresu kardiologicznego) odbywa się regionalnie – Pacjenci z ziemi piotrkowskiej otrzymują pełny zakres leczenia w najbliższym dla nich dostępnym ośrodku.

Wykorzystujemy w pełni nasz potencjał i środki sprzętowo/kadrowe w ramach finansowania z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Wszystkie dotychczasowe zabiegi przebiegły sprawnie – BEZ POWIKŁAŃ, z dobrym efektem terapeutycznym.

Dziękujemy za przybycie zaproszonym mediom!